Przejdź do treści

Foliowanie produktów

Dbałość o właściwe zapakowanie produktów jest niezwykle ważna. Asortyment znajdujący się w Państwa ofercie powinien prezentować się estetycznie i atrakcyjnie dla potencjalnych klientów. Co jeszcze istotniejsze – powinien być odpowiednio zabezpieczony przed zniszczeniem, zabrudzeniem oraz warunkami zewnętrznymi. Foliowanie produktów to wyjątkowa usługa, która sprawi, że oferowane przez Państwa firmę artykuły będą przyciągać wzrok klientów.

Folia ma doskonałe właściwości – jest przezroczysta, trwała i elastyczna. Można w nią zapakować produkty o standardowych kształtach, takie jak: gazety, książki, czasopisma, broszury, gry planszowe, jak i te o nietypowych formach. Folia pozwala na tworzenie atrakcyjnych zestawów promocyjnych poprzez łączenie ich w pakiety.

Dlaczego warto zdecydować się na foliowanie produktów?

  • ponieważ dzięki niemu zyskujemy pewność, że produkty trafią do klientów lub na sklepowe półki w nienaruszonym stanie;
  • produkty są zabezpieczone przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniami i zniszczeniem;
  • za pomocą foli zapakujemy przedmioty o niestandardowych kształtach lub w estetyczny sposób połączymy ze sobą kilka artykułów, tworząc jeden zestaw;
  • artykuły będą prezentowały się atrakcyjnie dla klientów i przyciągną ich wzrok;
  • to ekonomiczne rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić środki z firmowego budżetu.

Do foliowania wykorzystywane są nowoczesne maszyny, które umożliwiają dokładnie i szybkie zapakowanie produktu. Opakowanie jest trwałe, szczelnie i estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Funkcjonujemy na rynku z powodzeniem od wielu lat i nieustannie udoskonalamy proces pakowania artykułów.

Usługa foliowania produktów

Wszystkim naszym klientom możemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie, a przy tym naprawdę niedrogie. Wykorzystując odpowiedniej klasy folię, można z powodzeniem pakować wiele różnych towarów, chroniąc je przed uszkodzeniami i psuciem się, a do tego atrakcyjnie je eksponując.

Proponowana przez nas usługa to między innymi profesjonalne przepakowywanie produktów. Prace tego typu realizujemy bardzo szybko, rzetelnie, a do tego zawsze zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny i możliwość realizacji nawet zleceń na wyjątkowo dużą skalę. Możemy przygotować opakowania różnego rodzaju, w każdym przypadku dbając o to, aby były one możliwie najwyższej jakości i estetycznie się prezentowały.

Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. Niezależnie od rodzaju opakowań, można mieć pewność, że skorzystanie z tych usług gwarantuje pełną satysfakcję z efektów ich realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której oferujemy m.in.: konfekcjonowanie towarów np. foliowanie produktów, pakowanie w saszetki. czy pakowanie folią termokurczliwą.