Przejdź do treści

Pionowe maszyny pakujące
"Vertical (VFFS)"

Oferta firmy ABRA PACK w obszarze profesjonalnych saszetkarek jest bardzo bogata. Oferujemy zarówno saszetkarki do konfekcjonowania proszków, granulatów, płynów oraz specjalnie zaprojektowane automaty do pakowania produktów o nieregularnych kształtach takie jak elektryczne komponenty, śruby, złączki pakowane przy pomocy liczarki produktów. Dopasujemy urządzenie dozujące potrzebne do spakowania Twoich produktów.

Rodzaj opakowania:

Rodzaje opakowań Boevan pionowe – Abrapack

Kluczowe cechy:

Zastosowanie:

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

tel: +48 504 460 581

email: m.kiljanczyk@abrapack.com.pl

Saszetkarki – automaty pionowe

Oferta firmy ABRA PACK w obszarze profesjonalnych saszetkarek jest bardzo bogata. Oferujemy zarówno saszetkarki do konfekcjonowania proszków, granulatów, płynów oraz specjalnie zaprojektowane automaty do pakowania produktów o nieregularnych kształtach takie jak elektryczne komponenty, śruby, złączki pakowane przy pomocy liczarki produktów. Niezwykłą popularnością cieszy się także saszetkarka do herbaty. Nasza oferta obejmuje również dozowniki i liczarki z możliwością miksowania kilku produktów do jednego opakowania. Ofertę stanowią pionowe maszyny do sticków, automaty poziome oraz automaty do pakowania w gotowe torebki typu doypack.

Każda z maszyn wyposażona jest w dotykowy kolorowy wyświetlacz z menu w j.polskim informujący o bieżących parametrach produkcji. Wszystkie maszyny posiadają czytnik znaku na folii.  Saszetkarki do herbaty zapewniają wysoką jakość pakowania, wyposażone są w system automatycznej kontroli błędów z autodiagnozą. Każda z maszyn może zostać doposażona o specjalny rodzaj i kształt zgrzewu, wykrojnik euro-zawieszki, liczarkę produktów, dozownik gazu spożywczego APW, numerator do nanoszenia daty i numeru serii na opakowania lub etykieciarkę.