Foliowanie termokurczliwe

Odpowiednie zabezpieczenie produktów jest niezwykle istotne. Dzięki niemu są one chronione przed zabrudzeniem oraz wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, a do rąk klienta docierają w nienaruszonym stanie. Ważne, żeby oferowane artykuły prezentowały się schludnie i atrakcyjnie. Dlatego warto zapakować je w folie.

Foliowanie termokurczliwe to rozwiązanie, które pozwala w szybki i skuteczny sposób zabezpieczyć sprzedawane produkty. Dzięki elastyczności folii, można zapakować w nią także artykuły o nietypowych kształtach. Foliowanie sprawdzi się przy kosmetykach, książkach, czasopismach, materiałach reklamowych, żywności, artykułach higienicznych, grach planszowych, artykułach biurowych oraz wielu innych produktach. Folia charakteryzuje się niską temperaturą zgrzewania, przeźroczystością oraz dużą wytrzymałością. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na foliowanie termokurczliwe?

  • oferowany towar jest odpowiednio zabezpieczony przez zabrudzeniem, kurzem, warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniem;
  • produkt prezentuje się estetycznie i atrakcyjnie dla klienta. Dzięki temu jest przez niego chętniej wybierany i częściej ląduje w koszyku;
  • to niedrogie rozwiązanie, które sprzyja budżetowi firmy;
  • opakowania z folii PCV nie są toksyczne;
  • folia jest elastyczna, dzięki czemu można w nią zapakować także produkty o nietypowym kształcie.

Folia termokurczliwa to gwarancja właściwie zabezpieczonego towaru. Jej istotną zaletą jest niedroga cena. To doskonałe rozwiązanie dla firm, dla których ważne są ekonomiczne rozwiązania wysokiej jakości. W ofercie firmy ABRA PACK znajdują się folie o różnej specyfikacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.