Przejdź do treści

Kapsułkarki

Dostępne w naszej ofercie kapsułkarki pozwalają napełniać kapsułki spełniając przy tym  najwyższe standardy jakości. W zależności od zakładanej wydajności dopasujemy model półautomatyczny bądź automatyczny, który pozwoli na znaczne przyspieszenie produkcji.

Kluczowe cechy

Zastosowanie

Pomożemy Ci skompletować całą linię do produkcji i pakowania kapsułek. W naszej ofercie znajdziesz również polerki do kapsułek, liczarki i urządzenia zakręcające dla słoików.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

tel: +48 504 460 581

email: m.kiljanczyk@abrapack.com.pl

Kapsułkarki, liczarki i tabletkarki

Kapsułkarki to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do napełniania pustych kapsułek produktami sypkimi. Doskonale sprawdzają się w farmaceutycznych, zielarskich i spożywczych zakładach produkcyjnych, gdzie usprawniają proces produkcji i konfekcjonowania tabletek bądź kapsułek z ziołami czy suplementami diety. Kapsułkarki mogą być łączone za pomocą transporterów razem z liczarkami tworząc bardzo wydajne i szybkie linie produkcyjne. Liczarki to urządzenia precyzyjnie odmierzające ilość produktu, dzięki czemu mamy pewność, że do opakowania trafi dokładnie taka ich ilość jaką założyliśmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!