Przejdź do treści

Dozowniki produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do dozowania różnego typu produktów. Posiadamy rozwiązania pozwalające na aplikację między innymi  proszków, cieczy, kremów, past, produktów spożywczych i produktów przemysłowych. W zależności od wielkości produkcji możemy zaoferować półautomatyczne lub  w pełni automatyczne rozwiązania.

Dozowniki do płynów

Dozowniki do produktów sypkich

Wagi wielogłowicowe

Zastosowanie

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

Nalewarki

Dozowanie płynów do pojemników w warunkach przemysłowych odbywa się za pomocą profesjonalnych, automatycznych (lub półautomatycznych) nalewarek. Wtłaczają one ciecz do butelki lub innego rodzaju opakowania. Dzięki nim prace produkcyjne przebiegają zdecydowanie szybciej i efektywniej. Kupno wysokiej klasy nalewarki pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a także pieniądze. Wdrożenie wydajnych maszyn w Twoim zakładzie sprawi, że będziesz mógł nawet wielokrotnie zwiększyć ilość wytwarzanych wyrobów. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też dysponujemy szerokim asortymentem wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu wykorzystasz nalewarki do rodzaju wyrobu, który produkujesz. W razie pytań nasi specjaliści profesjonalnie doradzą Ci przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Nalewarki do butelek

Idealne do zastosowania między innymi w branży spożywczej nalewarki usprawniają proces produkcji. Oferujemy między innymi pneumatyczne nalewarki półautomatyczne i wydajne automaty do nalewania, w tym rozlewarki na linie produkcyjne z nowoczesnym systemem zakręcania i z możliwością znakowania produktów. Nalewarka do butelek może być również obsługiwana ręcznie. Dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się na przykład do napełniania pojemników laboratoryjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne przy wyborze oraz rozbudowane usługi serwisowe.

Mieszalniki proszków

W branży kosmetycznej, farmaceutycznej lub spożywczej powszechnie używa się mieszalników do proszków. Za ich pomocą łączy się dwie substancje w jednorodny produkt. Następnie, w zależności od rodzaju, można go przekształcić w tabletki, wsypać do kapsułek lub zapakować w paczkę. Nasze urządzenia charakteryzują się prostą obsługą, dlatego w szybki sposób zapoznasz pracowników z zasadami działania. Dodatkowo proces konserwacji maszyn nie jest skomplikowany. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja pozwala łatwo zachować w nich czystość. Każdy mieszalnik proszków dostępny w naszej ofercie został stworzony z myślą o długim czasie eksploatacji. Używamy wyłącznie wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, dlatego masz pewność, że maszyny posłużą Ci przez długi czas.

Dozowniki proszków

W tej kategorii naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy różnorodne dozowniki proszków. Szeroki wybór pozwala na znalezienie urządzenia przeznaczonego do odmierzania objętościowego oraz nasypywania artykułów sypkich dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Każda maszyna została dokładnie opisana. Przy produkcie podajemy informacje dotyczące takich parametrów jak: zakres dozy, precyzja i prędkość dozowania, waga, zasilanie czy pojemność zasobnika. Oferujemy dozowniki automatyczne i półautomatyczne.

Dozownik kapsułek

Jeśli chcesz kupić precyzyjny i trwały dozownik do kapsułek, jesteś we właściwym miejscu. W tym dziale naszego sklepu internetowego znalazła się niejedna liczarka do tabletek. Automatyczne urządzenia najwyższej jakości, które proponujemy, zostały wyposażone w fotokomórkę, usprawniającą ich pracę. Dzięki niej dokładność liczenia jest niezwykle wysoka. Sprawdź opis poszczególnych produktów, a w razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej liczarki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Dozowniki produktów sypkich

Proponujemy urządzenia dozujące różnego rodzaju produkty sypkie. W tej kategorii zebraliśmy maszyny o bardzo dużej prędkości działania oraz niezwykłej dokładności. Dzięki tym parametrom odmierzanie odpowiedniej ilości czekoladek, ciastek, cukru, chipsów, nasion czy innych artykułów sypkich jest precyzyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych urządzeń, różniących się m.in. objętością pojemnika czy ilością głowic i składania zapytań o dany wyrób. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.