Przejdź do treści

Zgrzewarki do folii

Nasza oferta to urządzenia ręczne oraz automatyczne, szeroki wybór nowoczesnych zgrzewarek, które sprawdzą się w tym zadaniu wręcz idealne. Przeznaczone m.in. do folii i tacek zgrzewarki impulsowe, stałocieplne czy indukcyjne specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Od małych modeli obkurczarek nożnych idealnie sprawdzających się w warunkach domowych, do modeli pneumatycznych sprawdzających się podczas wymagającej pracy na produkcji. Zamów zgrzewarko-obkurczarkę już dziś!

Kluczowe cechy

Zastosowanie

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

tel: +48 504 460 581

email: m.kiljanczyk@abrapack.com.pl

Dostępny w naszej ofercie sprzęt ma wiele zalet. Poszczególne maszyny zostały wyposażone w różnorodne funkcje i tryby. To sprawia, że znajdują one zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Obkurczarki oraz zgrzewarki próżniowe ręczne i pneumatyczne z pedałem nożnym przeznaczone do folii i tacek są proste w obsłudze. Szybko opanujesz tajniki posługiwania się nimi bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą z tego zakresu. Urządzenia działają wydajnie oraz niezawodnie. Sprawnie zamykają nawet bardzo grube folie, zapewniając mocny zgrzew o szerokości od 100 do 1000 mm. Wysokiej jakości produkty pracują nieprzerwanie przez wiele godzin. Dlatego też świetnie nadają się do użytkowania także w przedsiębiorstwach funkcjonujących w trybie dwu- lub trzyzmianowym.

Zgrzewarki do folii – różne rodzaje

W Abra Pack masz do wyboru różne modele obkurczarek oraz zgrzewarek. Maszyny próżniowe ręczne – podobnie zresztą jak sprzęt pneumatyczny z pedałem nożnym – skutecznie łączą ze sobą brzegi rozmaitych opakowań, np. tacek, saszetek i woreczków, a także folii bąbelkowej. Zaletą tych urządzeń jest szybkie tempo nagrzewania. Osiągnięta w ten sposób wysoka temperatura umożliwia efektywne scalenie danych powierzchni przy jednoczesnym wyeliminowaniu ryzyka ich stopienia się lub przypalenia. Sprzedawane przez nas artykuły są tanie w eksploatacji. Do ich produkcji użyto solidnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Dlatego nadają się do wieloletniego użytkowania.
 
W naszej ofercie dostępna jest również innowacyjna obkurczarka oraz zgrzewarka pneumatyczna nożna do folii, tacek i innych opakowań. Tego typu modele doskonale sprawdzają się przy pakowaniu m.in. produktów spożywczych, a także napojów i lekarstw. W przeciwieństwie do maszyn próżniowych ręcznych, przeznaczonych głównie do łączenia brzegów niewielkich toreb i saszetek, urządzenia automatyczne pozwalają na dokładne scalenie także dużych worków. Musisz jednak pamiętać, że do ich uruchomienia zazwyczaj potrzebny jest odpowiednio dobrany kompresor.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu. Jesteśmy przekonani, że kupiona w Abra Pack zgrzewarko-obkurczarka oraz maszyny pneumatyczne nożne i próżniowe ręczne spełnią wszelkie Twoje oczekiwania.
 

Rodzaje zgrzewarki do folii – pneumatyczne, ręczne i nożne

Oferta obejmuje różne rodzaje zgrzewarko-obkurczarek, co pozwala nam spełnić wymagania wielu klientów. Proponujemy przeznaczone m.in. do tacek i folii zgrzewarki i obkurczarki ręczne oraz nożne (pneumatyczne). Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych potrzeb i celów, z myślą o których kupuje się te urządzenia, dlatego ich parametry i rodzaje mogą być bardzo różnorodne. Jednym z kluczowych aspektów wartych uwzględnienia podczas poszukiwania odpowiedniego modelu jest szerokość zgrzewu – w asortymencie znajduje się sprzęt, w przypadku którego ta wartość waha się od 100 do nawet 1000 mm.

Innym ważnym elementem, na który zwraca się uwagę przy kupnie, jest moc zgrzewarko-obkurczarki. Niezależnie od tego, czy przedmiotem zamówienia ma być nożna, czy ręczna pneumatyczna zgrzewarka albo obkurczarka do folii, tacek i innych opakowań, należy mieć świadomość, że im mocniejszy wariant, tym szybciej działa i krócej czeka się na efekty jej pracy. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia o szerokim zakresie mocy, dzięki czemu można dobrać odpowiedni egzemplarz pod kątem jego przeznaczenia.

Zgrzewarki tacek

Dostarczanie jedzenia na wynos jest obecnie popularne jak nigdy wcześniej, jednak wymaga odpowiedniego zapakowania przygotowanej żywności. Do rozwiązań, które na to pozwalają, zaliczają się właśnie ręczne i nożne pneumatyczne zgrzewarki i obkurczarki m.in. do folii na tacki. Stosuje się je w celu odpowiedniego zabezpieczenia różnych opakowań. Poprzez ich odpowiednie zastosowanie można mieć pewność, że znajdujące się w nich rzeczy są zabezpieczone przed dostępem np. wilgoci czy różnych zanieczyszczeń z zewnątrz.

Zgrzewarko-obkurczarka

Gastronomia jest branżą, w której na szeroką skalę wykorzystywana może być ręczna lub nożna (pneumatyczna) zgrzewarko-obkurczarka do folii i tacek, jednak urządzenie to cieszy się popularnością również w innych branżach. Używa się go m.in. do pakowania produktów medycznych i farmaceutycznych, sięga się po nie w szeroko pojętym przemyśle czy na magazynach.

Odpowiednie posługiwanie się zgrzewarko-obkurczarką umożliwia skuteczne zapakowanie i zabezpieczenie produktów – zarówno pojedynczo, jak i grupowo. Jej kupno to inwestycja, która zwiększa wydajność pracy w firmie. Decydując się na nasze urządzenia pneumatyczne, ręczne lub nożne przeznaczone m.in. do zgrzewania takich materiałów, jak folia naciągana na tackach, można mieć pewność, że są bardzo wysokiej jakości. Do tego sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach, dlatego zapraszamy do składania zamówień.