Przejdź do treści

Sprzedaż maszyn i automatów do pakowania

Estetyczne i wytrzymałe opakowanie powinno być nieodłączną częścią wyrobu.  Z tego względu warto postawić na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym proces zabezpieczania asortymentu będzie możliwie najbardziej efektywny. Oferujemy profesjonalne maszyny i urządzenia pakujące. Wydajne automaty, zwane również pod nazwą „pakowarki, które usprawnią procesy w Twoim zakładzie i sprawią, że Twoje wyroby będą zawsze wyróżniały się wyjątkową prezencją.

Sprawne, skomputeryzowane pakowanie pozwala zmniejszyć czas pracy oraz koszty. Jest to szczególnie istotne w dużych centrach dystrybucyjnych i fabrykach. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego z przyjemnością oferujemy Ci wysokiej klasy maszyny, automaty oraz liczarki tabletek, które udoskonalają wiele działań związanych z pakowaniem wszelkiego rodzaju produktów. Nasz sprzęt jest maksymalnie uproszczony w konserwacji i łatwy w czyszczeniu. Prosta obsługa umożliwia szybkie wdrożenie pracowników. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy wybór wyposażenia dodatkowego.

Nowoczesność i innowacyjność to cechy, które opisują współczesne przedsiębiorstwo produkcyjne. Dlatego właśnie dostarczamy szczegółowo zaprojektowane maszyny, liczarki automaty do pakowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasze rozwiązania pozwolą w pełni zautomatyzować szereg czasochłonnych procesów. W ofercie firmy znajduje się wiele rodzajów pakowarek i liczarek tabletek umożliwiających między innymi:

  • foliowanie (zgrzewarki do folii),

  • składanie opakowań,

  • pakowanie w worki,

  • dozowanie określonej ilości tabletek lub kapsułek.

Mamy bogate doświadczenie w branży technologicznej. Z tego względu jesteśmy w stanie dobrać właściwą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z nami stworzysz wydajną, automatyczną linię pakującą.

Co to jest pakowarka?

Zakłady produkcyjne oraz centra dystrybucyjne to miejsca, w których używa się różnego rodzaju maszyn, automatów, a nawet liczarek tabletek. Ułatwiają one wykonywanie wszelkich procesów związanych z umieszczaniem wyrobów w opakowaniach. Pakowarka jest jedną z nich. Poszczególne modele zwykle różnią się od siebie w zależności od zasady działania oraz przeznaczenia. W fabrykach, gdzie pakowanie przebiega na skalę przemysłową, używa się dużych maszyn, które są częściami nowoczesnych linii.

Dysponujemy nowatorskimi automatami, które sprawdzą się w kontakcie z wieloma rodzajami produktów w zakładach różnych branż (spożywczej, farmaceutycznej czy chemicznej). Nasze pakowarki poradzą sobie z artykułami sypkimi, żywnością lub lekami. 

Co to jest liczarka tabletek?

W przemyśle spożywczym i farmaceutycznym bardzo często można spotkać liczarki tabletek. Są to urządzenia służące do dozowania odpowiedniej ilości kapsułek do opakowania. Technologia użyta do zaprojektowania dozowników pozwala używać ich w trybie automatycznym lub półautomatycznym. Nasze maszyny to profesjonalne automaty, dzięki którym możliwe jest precyzyjne odmierzanie ilości tabletek, które wędrują do opakowania. Liczarki wyposażone są w fotokomórkę, która podnosi dokładność pracy urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.