Przejdź do treści

Zaklejarki do kartonów

Pakowanie w kartony zbiorcze jest jednym z końcowych etapów w linii produkcyjnej. Aby usprawnić ten proces proponujemy urządzenia do składania i zaklejania kartonów. Proces składania i zaklejania kartonów przebiega szybko i sprawnie, przez co skrócisz czas pakowania produktów i przyspieszysz swoją produkcję. Urządzenia pobierające kartony i sklejające ich dół taśmą zwane zaklejarkami, to pierwszy element, który pozwoli na przyspieszenie konfekcjonowania produktów. Po uzupełnieniu kartonu odpowiednią ilością produktów pracownik wprowadzi go do urządzenia pozwalającego na zamknięcie górnych kap kartonu i zaklejenia ich taśmą. Następnie można sięgnąć po etykieciarkę, która pozwala na sprawne i dokładne nanoszenie etykiet na opakowania.

W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania półautomatyczne – zaklejarki, w przypadku których , gdzie po ręcznym złożeniu kartonu i uzupełnieniu go produktem, nastąpi zaklejenie dołu i góry opakowania. 

Główne cechy zaklejarek

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

tel: +48 504 460 581

email: m.kiljanczyk@abrapack.com.pl

Zaklejarki do kartonów

Nowoczesne maszyny pakujące ułatwiające zaklejanie kartonów mają dzisiaj bardzo szerokie zastosowanie w branży przemysłowej. Odpowiednio wykonana automatyczna zaklejarka kartonów usprawnia pracę, czyni ją łatwiejszą, a przy tym pozwala na optymalizację kosztów. Nasze zaklejarki kartonów sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Zaklejanie taśmą jest szybkie i precyzyjne, a sam proces pakowania kartonu dzięki temu po prostu szybki. Urządzenia do zaklejania kartonów oferujemy w wielu różnych rodzajach. Pakowanie może być procesem w pełni zautomatyzowanym, jak również półautomatycznym, zależnie od potrzeb.

Specjalistyczna zaklejarka do kartonów wykorzystująca taśmy do pakowania produktów w kartony może być także zamówiona w wielu różnych wersjach gabarytowych. Mamy nawet sprzęt wyposażony w automatykę samodzielnie składającą, znakującą i etykietującą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn. Wszystkie zaklejarki do kartonów sprzedawane są w konkurencyjnych cenach i z bardzo długą gwarancją.

Kartoniarki

Zapoznaj się z szeroką ofertą automatycznych i półautomatycznych kartoniarek zgromadzonych w tej części naszego asortymentu. Każda pakowarka, którą proponujemy, została dokładnie opisana, dlatego masz pewność, że wybierasz urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Kliknij dany produkt i poznaj jego parametry techniczne, takie jak m.in.: wymiary i waga, prędkość pakowania, moc, zasilanie, konsumpcja powietrza, gramatura kartoników. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat kartoniarek, zaklejarek lub etykieciarek, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Etykieciarka

Zastosowanie tych urządzeń jest bardzo szerokie i obejmuje różnorodne branże. Wykorzystuje się je na szeroką skalę przede wszystkim w przemyśle i transporcie m.in. dlatego, że pozwalają na zwiększenie wydajności i precyzji pracy. Podobnie jak zaklejarka, etykieciarka używana zgodnie z zaleceniami umożliwia automatyzację niektórych procesów produkcyjnych, gwarantując bezbłędność informacji nanoszonych na opakowaniach. Ważnym aspektem oferowanych urządzeń jest to, że naklejki są umieszczane zawsze w tym samym miejscu, a do tego w sposób bardzo estetyczny.

Kolejną zaletą, proponowanego przez naszą firmę sprzętu jest to, że etykiety mogą być naklejane na różnych powierzchniach – zarówno płaskich, jak i o nierównej strukturze. Co równie istotne, użycie dostępnych w asortymencie urządzeń daje pewność bezpieczeństwa znakowanych produktów. Odpowiednia siła nacisku przekłada się na skuteczne przyleganie do materiału i jednocześnie jego ochronę przed zniszczeniem, dzięki czemu etykieciarki do kartonów mogą być wykorzystywane nawet w przypadku delikatnych opakowań. Zamów już dziś jeden z dostępnych modeli lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego sprzętu.