Zaklejarki do kartonów

Pakowanie w kartony zbiorcze jest jednym z końcowych etapów w linii produkcyjnej. Aby usprawnić ten proces proponujemy urządzenia do składania i zaklejania kartonów. Proces składania i zaklejania kartonów przebiega szybko i sprawnie, przez co skrócisz czas pakowania produktów i przyspieszysz swoją produkcję. Urządzenia pobierające kartony i sklejające ich dół taśmą to pierwszy element, który pozwoli na przyspieszenie konfekcjonowania produktów. Po uzupełnieniu kartonu odpowiednią ilością produktów pracownik wprowadzi go do urządzenia pozwalającego na zamknięcie górnych kap kartonu i zaklejenia ich taśmą.
W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania półautomatyczne, gdzie po ręcznym złożeniu kartonu i uzupełnieniu go produktem, nastąpi zaklejenie dołu i góry opakowania.

Główne cechy zaklejarek

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Kontakt

Michał Kiljańczyk AbraPack

Michał Kiljańczyk

tel: +48 504 460 581

email: m.kiljanczyk@abrapack.com.pl

Zaklejarki do kartonów

Nowoczesne maszyny pakujące ułatwiające zaklejanie kartonów mają dzisiaj bardzo szerokie zastosowanie w branży przemysłowej. Odpowiednio wykonana automatyczna zaklejarka kartonów usprawnia pracę, czyni ją łatwiejszą, a przy tym pozwala na optymalizację kosztów. Nasze zaklejarki kartonów sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Zaklejanie taśmą jest szybkie i precyzyjne, a sam proces pakowania kartonu dzięki temu po prostu szybki. Urządzenia do zaklejania kartonów oferujemy w wielu różnych rodzajach. Pakowanie może być procesem w pełni zautomatyzowanym, jak również półautomatycznym, zależnie od potrzeb.

Specjalistyczna zaklejarka do kartonów wykorzystująca taśmy do pakowania produktów w kartony może być także zamówiona w wielu różnych wersjach gabarytowych. Mamy nawet sprzęt wyposażony w automatykę samodzielnie składającą, znakującą i etykietującą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn. Wszystkie zaklejarki do kartonów sprzedawane są w konkurencyjnych cenach i z bardzo długą gwarancją.

Kartoniarki

Zapoznaj się z szeroką ofertą automatycznych i półautomatycznych kartoniarek zgromadzonych w tej części naszego asortymentu. Każda pakowarka, którą proponujemy, została dokładnie opisana, dlatego masz pewność, że wybierasz urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Kliknij dany produkt i poznaj jego parametry techniczne, takie jak m.in.: wymiary i waga, prędkość pakowania, moc, zasilanie, konsumpcja powietrza, gramatura kartoników. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, pozostajemy do Twojej dyspozycji.